Voertuig zoeken

B2 Audio Rage 8 V2 8" (20cm) Subwoofer
SKU:  RAGE8V2-D2
EAN:  2241118178443

Rage 8 V2

SKU:  RAGE8V2-D2
EAN:  2241118178443

Technische hoogtepunten

  • 500 Watt Belastbaarheid, Dual 2/4 Ohm Impedantie, 10-500 Hz Frequentie.
  • Resonantiefrequentie 38.7/40.9 Hz, 84.1/82 dB Gevoeligheid.
  • Carbon Dustcap, versterkte aandrijving, 15 mm XMAX.
  • Meer technische details
Normale prijs €199,00
Normale prijs €199,00 Verkoopprijs €199,00
5% korting bij vooruitbetaling
Inkl. MwSt. ,evt. excl. verzending
Impedantie: D2 (2x2 Ohm)
Levering
1 jun. - 6 jun.
x stuk
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • Union Pay
  • Visa
Klarna Betaal gemakkelijk in 12 rentevrije termijnen van €16,58 met Klarna.

Jouw voordelen bij Masori


Goedkoper elders gezien?

Verzendkostencalculator

Expert Image

Rob

Expert Image

Max

Onzeker of dit product bij jouw auto past?

Wij helpen je – snel, persoonlijk en vrijblijvend.

Antwoord binnen 24 uur op werkdagen
Edge Car AudioStreet EDP82SPL-E3
Edge Car Audio-Street EDP82SPL-E3-8" (20cm) Subwoofer-masori-kaufen
Ground Zero-Hydrogen GZHW 20-8" (20cm) Subwoofer-masori-kaufen
Ground ZeroHydrogen GZHW 20
Normale prijs €199,00
Normale prijs €199,00 Verkoopprijs €199,00

Rage 8 V2 van B2 Audio

Ontdek de Rage 8 V2 - een speciale 8" (20 cm) subwoofer van B2 Audio. Als onderdeel van de innovatieve RAGE-serie heeft dit model veel te bieden. Versie 2 is uitgerust met een aanzienlijk versterkte aandrijving en een carbon dustcap, wat leidt tot een lagere resonantiefrequentie. Met zijn indrukwekkende ontwerp en krachtige functies zet hij nieuwe maatstaven op de markt. De Rage 8 V2 overtuigt als een van de sterkste en meest aantrekkelijke 8" subwoofers. Zijn frequentiebereik loopt van 10 Hz tot 500 Hz, en hij heeft een belastbaarheid van 500 watt, wat hem bijzonder efficiënt maakt.

Nieuwe versie 2met aanzienlijk versterkte aandrijving, carbon stofkap en lagere resonantiefrequentie.

Technische functies

Specificatie: RAGE 8V2 D2 RAGE 8V2 D4
Frequentiebereik: 10 Hz ~ 500 Hz 10 Hz ~ 500 Hz
Gevoeligheid: 84,1 dB 82 dB
Nominale impedantie: Dual 2 Ohm Dual 4 Ohm
DC-weerstand (RE): 1,9 Ohm 3,2 Ohm
Resonantiefrequentie (FS): 38,7 Hz 40,9 Hz
Belastbaarheid: 500 Watt 500 Watt
Dynamische piekprestaties: 1000 Watt 1000 Watt
QMS: 6.09 5.64
QES: 0.52 0.56
QTS: 0.479 0.509
VAS: 5,8 L 5,9 L
Diameter van de spreekspoel: 2" 2"
CMS: 110 um/N 110 um/N
MMS: 145 g 129,7 g
BL: 69.23 61.3
XMAX een weg: 15 mm 15 mm

Afmetingen B2 Audio RAGE 8V2

  • Buitendiameter: 220mm
  • Inbouwdiameter: 183mm
  • Diepte: 132mm

Geluidsbehuizing aanbevelingen B2 Audio RAGE 8V2

  • Gesloten: 7,6 liter (QTC: 0,48)
  • Bassreflex: 20 liter, 5 cm Aeroport met 16 cm lengte (FB:39Hz)

Je voordelen bij Masori


B2 Audio Rage 8 V2 Gegevensblad

Veelgestelde vragen over Rage 8 V2


Welke technische kenmerken heeft de B2 Audio Rage 8 V2?

De B2 Audio Rage 8 V2, een 8-inch Subwoofer, indrukwekkend met een belastbaarheid van 500 Watt en een dynamisch piekvermogen van 1000 Watt. Hij biedt een frequentiebereik van 10 Hz tot 500 Hz, wat zorgt voor volle bassen. De Subwoofer heeft een gevoeligheid van 84.1 dB (RAGE 8V2 D2) of 82 dB (RAGE 8V2 D4). De resonantiefrequentie ligt op 38.7 Hz voor het D2-model en 40.9 Hz voor het D4-model. Verdere technische details omvatten een VAS van 5.8 L (D2) en 5.9 L (D4), evenals een XMAX van 15 mm voor een uitstekende membraanverplaatsing.

Hoe is de compatibiliteit van de Rage 8 V2 met voertuigen?

De Rage 8 V2 Subwoofer van B2 Audio heeft specifieke afmetingen, met een buitendiameter van 220 mm, een inbouwdiameter van 183 mm en een inbouwdiepte van 132 mm. Deze compacte afmetingen zorgen voor een ruime compatibiliteit met een verscheidenheid aan voertuigmodellen, zolang de inbouwruimte voldoende plaats biedt. Bij de installatie moet erop gelet worden dat de behuizing voldoende volume biedt voor de aanbevolen behuizingen: een gesloten constructie met 7,6 liter volume of een bassreflexbehuizing met 20 liter, rekening houdend met de diameter en lengte van de Aeroport voor optimale geluidskwaliteit.

Welke betekenis hebben de QMS, QES en QTS waarden bij de Rage 8 V2?

De QMS, QES en QTS waarden zijn cruciaal voor het gedrag van de Subwoofer tijdens gebruik. De QMS (mechanische kwaliteitsfactor) ligt op 6.09 (D2) en 5.64 (D4) en beschrijft de mechanische demping. De QES-waarde (elektrische kwaliteitsfactor) van 0.52 (D2) en 0.56 (D4) geeft de elektrische demping aan. Samen vormen ze de QTS-waarde (totale kwaliteit), die 0.479 (D2) en 0.509 (D4) bedraagt, wat invloed heeft op het algemene dempingsgedrag van de Subwoofer. Deze parameters beïnvloeden aanzienlijk de klank en de efficiëntie van de Rage 8 V2.

Welke rol speelt de resonantiefrequentie bij de Rage 8 V2?

De resonantiefrequentie (FS) is een sleutelparameter van de Rage 8 V2 van B2 Audio, die aangeeft bij welke frequentie de Subwoofer op natuurlijke wijze meebeweegt. De FS bedraagt 38,7 Hz bij het D2-model en 40,9 Hz bij het D4-model. Een lagere resonantiefrequentie stelt de Subwoofer in staat om dieper in het basspectrum te spelen, wat leidt tot een voller geluidsbeeld. Deze eigenschap is cruciaal voor gebruikers die bij hoge volumes heldere en precieze bassweergave verwachten. Vooral bij elektronische muziek is een lage resonantiefrequentie essentieel.

Welke behuizing wordt aanbevolen voor de Rage 8 V2?

Voor de B2 Audio Rage 8 V2 Subwoofer worden twee behuizingsconstructies aanbevolen om de optimale prestaties te behalen: Een gesloten behuizing met een volume van 7,6 liter en een QTC van 0,48 is geschikt voor een strakke bassreproductie. Alternatief kan een bassreflexbehuizing met 20 liter volume en een Aeroport van 5 cm diameter bij een lengte van 16 cm worden gebruikt. Deze constructies waarborgen een evenwichtige combinatie van bassweergave en transiënt respons, waarbij de bassreflexbehuizing zorgt voor meer efficiëntie in de lage frequenties.

Hoe beïnvloedt de Carbon Dustcap het geluid van de Rage 8 V2?

De Carbon Dustcap van de Rage 8 V2 van B2 Audio vermindert de massa van de Subwoofer en zorgt tegelijkertijd voor extra stijfheid van de membraan. Dit leidt tot een lagere resonantiefrequentie en een preciezere bassweergave, omdat de stuggere membraan ongewenste vervormingen bij hoge volumes minimaliseert. Vooral bij krachtige basspassages is deze eigenschap voordelig, omdat de Subwoofer schoon werkt en het geluid niet vervormd. De materiaalkeuze draagt zo aanzienlijk bij aan de prestaties van de Subwoofer en verhoogt de efficiëntie in gebruik.

Welke Thiele-Small-parameters zijn belangrijk bij de Rage 8 V2?

De Thiele-Small-parameters van de Rage 8 V2 omvatten onder andere het bereik van de resonantiefrequentie (FS), mechanische en elektrische kwaliteiten (QMS, QES), totale kwaliteit (QTS), equivalent volume (VAS) evenals de maximale kracht (BL) en de verplaatsing (XMAX). Met een FS van 38,7 Hz (D2) en 40,9 Hz (D4), VAS van 5,8 L (D2) en 5,9 L (D4), evenals een XMAX van 15 mm, vormt de Rage 8 V2 de technische basis voor high-performance bassweergave onder verschillende gebruiksomstandigheden, en is dus perfect geschikt voor toepassingen die hoge precisie in het lage frequentiebereik vereisen.

Hoe hoog is de XMAX-waarde van de Rage 8 V2 en waarom is deze belangrijk?

De XMAX-waarde van de Rage 8 V2 is 15 mm (één weg). XMAX beschrijft het maximale lineaire toepassingsbereik van de spreekspoel, voordat er vervorming optreedt. Een hoge XMAX-waarde betekent dat de Subwoofer hoge geluidsniveaus kan bereiken zonder de geluidskwaliteit te beïnvloeden. Vooral voor muziekstijlen met intense bassniveaus, zoals EDM of Hip-Hop, biedt de Rage 8 V2 hierdoor een heldere en vervormingsvrije klank, zelfs bij hoge volumes. Dit is cruciaal voor gebruikers die hoge eisen stellen aan de bassefficiëntie van hun systeem.

Hoe worden de frequentiekenmerken van de Rage 8 V2 benut?

Het frequentiebereik van de Rage 8 V2 loopt van 10 Hz tot 500 Hz, wat opnames met diepe bassen bijzonder ten goede komt. Zo wordt ervoor gezorgd dat het volledige frequentiespectrum van een basgeluid correct kan worden weergegeven. Het brede frequentiebereik is ideaal voor veeleisende toepassingen zoals home theatersystemen of liefhebbers van krachtige muziekweergave, aangezien zelfs de fijnste nuances van diepe tonen zonder kwaliteitsverlies worden weergegeven. Dit is vooral belangrijk als je op zoek bent naar een heldere en precieze bas die geen enkel aspect van je muziek onderdrukt of verandert.

Wat zijn de specifieke verschillen tussen de RAGE 8V2 D2 en D4?

De B2 Audio Rage 8 V2 is verkrijgbaar in de varianten D2 en D4, die verschillen in hun nominale impedantie. De D2 heeft een dual 2 Ohm-configuratie, terwijl de D4 een dual 4 Ohm-variant is. Verschillen doen zich ook voor in de gevoeligheid met 84.1 dB (D2) tegenover 82 dB (D4). De DC-weerstand (RE) is bij de D2 1.9 Ohm en bij de D4 3.2 Ohm. Deze verschillen beïnvloeden de integratie in audiosystemen, aangezien ze rekening houden met diverse aansluitingen en stroomvereisten, afhankelijk van de behoefte aan parallel of serieel geschakelde systemen.

Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon

B2 audio ApS
Jay Holm
Plantevej 35, 1 th.
2870 Dyssegaard
Denemarken

Contact: info@b2audio.com

Onlangs bekeken producten