Voertuig zoeken

Vmaxx 8

SKU:  VMAXX-8-2

Technische hoogtepunten

  • RMS vermogen 500 W, maximale belasting 1000 W, impedantie D2 2x2 Ohm.
  • Impedantie D4 2x4 Ohm, Frequentie FS 43,6 Hz, magnetisch gewicht 100 oz.
  • Zware gietbehuizing, Xmax 15 mm, gepolijste Black-Chrome-terminals.
  • Meer technische details

10% Code

"VORBESTELLING-10"

Normale prijs €169,00
Normale prijs €169,00 Verkoopprijs €169,00
Inkl. MwSt. ,evt. excl. verzending
Impedantie: D2 (2x2 Ohm)
Levering
Levering automatisch zodra beschikbaar bij leverancier.
x Stuk
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • Union Pay
  • Visa
Klarna Betaal gemakkelijk in 12 rentevrije termijnen van €14,08 met Klarna.

Jouw voordelen bij Masori


Goedkoper elders gezien?

Verzendkostencalculator

Expert Image

Rob

Expert Image

Max

Onzeker of dit product bij jouw auto past?

Wij helpen je – snel, persoonlijk en vrijblijvend.

Antwoord binnen 24 uur op werkdagen
Reiss AudioRS-RX8
Reiss Audio-RS-RX8-8" (20cm) Subwoofer-masori-kaufen
Normale prijs €169,00
Normale prijs €169,00 Verkoopprijs €169,00

Vmaxx 8 van Cerwin Vega

Vmaxx 8 is een 8 inch (20 cm) Subwoofer van Cerwin Vega uit de VMAXX-serie. Hij maakt gebruik van een zwaar gietijzeren chassis, gepolijste Black-Chrome-terminals, een Kippel-DA-geoptimaliseerde motor en een ophangingssymmetrie. De nominale belasting is 500 W RMS, de piekbelasting is 1000 W. Het model wordt aangeboden in de impedantieconfiguraties D2 met 2x2 Ohm en D4 met 2x4 Ohm. Voor D2 zijn onder andere 41,5 Hz FS, RE 1 Ohm / 4 Ohm, QES 0,44, QMS 5,86, QTS 0,58, Xmax 15 mm, Behuizing 8,1 l, CMS 0,14 mm/N, MMS 103,2 g en SD 0,02 m² opgegeven. Voor D4 zijn onder andere 43,6 Hz FS, RE 2 Ohm / 8 Ohm, QES 0,62, QMS 4,75, QTS 0,55, Xmax 15 mm, Behuizing 7,5 l, CMS 0,13 mm/N, MMS 100,4 g en SD 0,02 m² vermeld. De buitendiameter is 222 mm, de inbouwdiepte is 122 mm en het bevestigingsgat is 187 mm. De magnetgrootte is 2835 g.

Kenmerken
  • 8 inch (20 cm) Subwoofer
  • VMAXX-serie
  • Zwaar gietijzeren chassis
  • Gepolijste Black-Chrome-terminals
  • Kippel-DA-geoptimaliseerde motor
  • Ophangingssymmetrie
  • Impedantieopties D2 2x2 Ohm en D4 2x4 Ohm
  • RMS 500 W
  • Max 1000 W
  • Xmax 15 mm
Technische gegevens
  • RMS 500 W
  • Max 1000 W
  • D2: Impedantie 2x2 Ohm
  • D2: FS 41,5 Hz
  • D2: RE 1 Ohm / 4 Ohm
  • D2: QES 0,44
  • D2: QMS 5,86
  • D2: QTS 0,58
  • D2: Xmax 15 mm
  • D2: Behuizing 8,1 l
  • D2: Magnetgrootte 2835 g
  • D2: CMS 0,14 mm/N
  • D2: MMS 103,2 g
  • D2: SD 0,02 m²
  • D4: Impedantie 2x4 Ohm
  • D4: FS 43,6 Hz
  • D4: RE 2 Ohm / 8 Ohm
  • D4: QES 0,62
  • D4: QMS 4,75
  • D4: QTS 0,55
  • D4: Xmax 15 mm
  • D4: Behuizing 7,5 l
  • D4: Magnetgrootte 2835 g
  • D4: CMS 0,13 mm/N
  • D4: MMS 100,4 g
  • D4: SD 0,02 m²
  • Buitendiameter 222 mm
  • Inbouwdiepte 122 mm
  • Bevestigingsgat 187 mm

Je voordelen bij Masori


Direct leverbare 8" (20cm) Subwoofer


    Veelgestelde vragen over Vmaxx 8


    Welke technische kenmerken onderscheiden de Vmaxx 8 Subwoofer?

    De Vmaxx 8 van Cerwin Vega is een 8-inch Subwoofer die opvalt door een zwaar gegoten chassis en gepolijste Black-Chrome-terminals, wat de duurzaamheid en geluidskwaliteit verhoogt. Een ander essentieel onderdeel is de Kippel-DA-geoptimaliseerde motor, die in combinatie met de subtiele ophangingssymmetrie zorgt voor een indrukwekkend geoptimaliseerde prestatie. Deze combinatie maakt het mogelijk om een geweldige en volle klank met een goede attack te bereiken. De Subwoofer heeft een maximale nominale belasting van 1000 W en is zowel in D2- (2x2 Ohm) als D4-configuraties (2x4 Ohm) verkrijgbaar.

    Wat is het maximale vermogen en de impedantie van de Vmaxx 8?

    De Cerwin Vega Vmaxx 8 Subwoofer kan een RMS-vermogen van 500 W en een maximaal vermogen van 1000 W aan. Dit garandeert een krachtige weergave in verschillende toepassingen. Verkrijgbaar in twee configuraties: D2 met een impedantie van 2x2 Ohm en D4 met 2x4 Ohm. Deze varianten bieden flexibiliteit bij de installatie en aanpassing aan verschillende audiosystemen. De gecombineerde impedantieoptie maakt aanpassing aan diverse versterkers mogelijk, wat de Vmaxx 8 bijzonder veelzijdig maakt voor de car-subwoofer-markt.

    Hoe beïnvloeden de Thiele/Small-parameters van de Vmaxx 8 zijn prestaties?

    De Thiele-Small-parameters van de Vmaxx 8, waaronder FS van 41,5 Hz (D2) / 43,6 Hz (D4), QTS van 0,58 (D2) / 0,55 (D4), en QES van 0,44 (D2) / 0,62 (D4), spelen een cruciale rol bij het bepalen van de basprestaties en efficiëntie. Een BL-waarde van 13 (D2) en 16 (D4) toont de sterkte van de elektromagnetische kracht aan. De Xmax van 15 mm geeft aan dat de Subwoofer langhub-capabel is en diepe frequenties met minimale vervorming kan verwerken. Deze parameters maken een gedetailleerde afstemming van het geluidskarakter in gesloten of geventileerde behuizingen mogelijk.

    Hoe belangrijk is de grootte van de magneet in de Vmaxx 8 Subwoofer?

    De Vmaxx 8 heeft een indrukwekkende magnetgrootte van 100 oz, die cruciaal bijdraagt aan de krachtige en heldere Subwoofer-prestaties. Een grote magneet zoals deze zorgt voor sterkere motoraductie en dus voor efficiëntere trillingen van de luidsprekermembraan. Dit leidt tot diepere, vollere bassen en een grote akoestische indruk. Bovendien beïnvloedt de magnetgrootte direct de BL-krachtfactor-meting, wat in het geval van de Vmaxx 8 wordt geïllustreerd met hoge waarden zoals 13 (D2) en 16 (D4) en zorgt voor een sterk, vervormingsvrij bassfundament.

    Welke inbouwafmetingen zijn bij de Vmaxx 8 van belang?

    Bij de inbouw en integratie van de Vmaxx 8 in een voertuig is het belangrijk om op specifieke afmetingen te letten. De buitendiameter bedraagt 222 mm en de inbouwdiepte is 122 mm, terwijl het vereiste bevestigingsgat 187 mm bedraagt. Deze afmetingen zorgen ervoor dat de Subwoofer stabiel is gemonteerd, zonder dat resonantie of trillingen de geluidskwaliteit beïnvloeden. Bij voertuigen met beperkte ruimte kun je met deze specifieke afmetingen ervoor zorgen dat de Subwoofer in het audiosysteem wordt geïntegreerd, zonder concessies te doen aan de geluidskwaliteit.

    Hoe bereken je het bassreflexvolume voor de Vmaxx 8?

    Voor de zinvolle berekening van het bassreflexvolume van de Vmaxx 8 is het cruciaal om de behuizingseisen in overweging te nemen. Voor de D2-variant met een Vas-waarde van 8,1 L en de D4-versie met een Vas-waarde van 7,5 L kan men de afstemfrequentie en het behuizingsvolume aanpassen om de resonantiefrequenties te optimaliseren. Dit bevordert de diepbasscapaciteit zonder vervormingen. Het is raadzaam om testlopen uit te voeren met verschillende behuizingsvolumes en afstemfrequenties om de beste opstelling voor de specifieke voertuigakoestiek te bepalen.

    Welke rol speelt de ophangingssymmetrie in de Vmaxx 8?

    De subtiele ophangingssymmetrie van de Vmaxx 8 draagt aanzienlijk bij aan de prestaties en geluidsprecisie van de Subwoofer. Een symmetrische ophangingsstructuur zorgt ervoor dat de spreekspoel in het midden blijft, wat vervormingen minimaliseert en de lineariteit van de beweging ondersteunt. Deze technische finesse zorgt voor een gelijkmatige geluidsweergave en verbetert aanzienlijk het geluid, wat uiteindelijk leidt tot helderdere en vollere basslijnen. Vooral bij hoge volumes, wanneer je graag hard muziek luistert, merk je het belang van deze specifieke constructie, die de Vmaxx 8 onderscheidt van vergelijkbare modellen.

    Welke constructiekenmerken beïnvloeden de klank van de Vmaxx 8?

    De constructiekenmerken van de Vmaxx 8, inclusief zijn zware gietijzeren chassis en de gepolijste Black-Chrome-terminals, verhogen de geluidskwaliteit door trillingen te minimaliseren en de elektrische geleidbaarheid te verbeteren. Het gietijzeren chassis zorgt voor een stabiele bevestiging bij intense trillingen, wat de weergave van lage tonen ondersteunt. De nauwkeurig geconstrueerde, Kippel-DA-geoptimaliseerde motor biedt extra controle over de membraanbeweging. Al met al levert de Subwoofer daardoor een geweldig en vol geluid met een zeer goede attack, ideaal voor degenen die een intensieve en heldere muzikale ervaring zoeken en waarderen.

    Hoe beïnvloedt de FS-frequentie de klank van de Vmaxx 8?

    De FS-frequentie van de Vmaxx 8, die bij 41,5 Hz voor de D2-versie en 43,6 Hz voor de D4-variant ligt, is cruciaal voor de bass-prestaties en geeft aan bij welke frequenties de Subwoofer van nature resoneert. Een lagere FS ondersteunt de productie van diepe frequenties met minimale inspanning, wat betekent dat de Subwoofer diepe en krachtige bassen met gemak produceert. De exacte keuze van de FS-frequentie beïnvloedt de algehele akoestiek en stelt de Vmaxx 8 in staat om een groot geluidspectrum optimaal te dekken, wat voordelig is bij het afspelen van bass-zware nummers.

    Is de Vmaxx 8 compatibel met mijn auto?

    De compatibiliteit van de Vmaxx 8 van Cerwin Vega met jouw auto hangt primair af van de specifieke afmetingen. Een buitendiameter van 222 mm, een inbouwdiepte van 122 mm en een bevestigingsgat van 187 mm zijn cruciaal om te waarborgen dat de Subwoofer in de daarvoor bestemde ruimtes past. Bij moderne voertuigmodellen zijn deze afmetingen vaak compatibel, toch moet je de beschikbare ruimte in de kofferbak of in gespecificeerde luidsprekerbehuizingen controleren om ervoor te zorgen dat de Vmaxx 8 nauwkeurig kan worden geïnstalleerd zonder concessies te doen aan de geluidskwaliteit.

    Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon

    Elofssons Försäljnings AB
    Björn Elofsson
    Gruvgatan 31A
    421 30 Västra Frölunda / Göteborg
    Zweden

    Contact: support@dbakuten.se

    Onlangs bekeken producten