Voertuig zoeken

B2 Audio Rage 12 V4 D2 12" (30cm) Subwoofer
SKU:  RAGE12V4-D2

Rage 12 V4 D2

SKU:  RAGE12V4-D2

Technische hoogtepunten

  • Belastbaarheid van 2000 Watt, dynamische piekvermogen van 4000 Watt.
  • Nominale impedantie van Dual 1 Ohm, DC-weerstand bedraagt 1 Ohm.
  • Frequentierespons van 10 Hz tot 500 Hz, gevoeligheid ligt op 91,2 dB.
  • Meer technische details
Normale prijs €549,00
Normale prijs €549,00 Verkoopprijs €549,00
5% korting bij vooruitbetaling
Inkl. MwSt. ,evt. excl. verzending
Impedantie: D2 (2x2 Ohm)
Levering
21 mei - 25 mei
x Stuk
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • Union Pay
  • Visa
Klarna Betaal gemakkelijk in 12 rentevrije termijnen van €45,75 met Klarna.

Jouw voordelen bij Masori


Goedkoper elders gezien?

Verzendkostencalculator

Expert Image

Rob

Expert Image

Max

Onzeker of dit product bij jouw auto past?

Wij helpen je – snel, persoonlijk en vrijblijvend.

Antwoord binnen 24 uur op werkdagen
Normale prijs €549,00
Normale prijs €549,00 Verkoopprijs €549,00

Rage 12 V4 D2 van B2 Audio

De Rage 12 V4 D2 van B2 Audio is een 12 inch Subwoofer met een belastbaarheid van 2000 Watt en een dynamische piekvermogen van 4000 Watt. Het model beschikt over een 3 inch spreekspoel en een nominale impedantie van Dual 2 Ohm. Het frequentiebereik dekt het bereik van 10 Hz tot 500 Hz met een gevoeligheid van 91,2 dB. Voor de installatie bedraagt de buitendiameter 311 mm en de inbouwdiepte 225 mm. De resonantiefrequentie ligt op 29,5 Hz en de DC-weerstand is 1 Ohm. Als behuizingsopties worden een gesloten volume van 30 liter of een bassreflex-behuizing met 40 liter aanbevolen.

Kenmerken
  • 12 inch (30 cm) Subwoofer
  • Vermogen: 2000 Watt RMS
  • Vermogen: 4000 Watt Peak
  • 3 inch spreekspoel
  • Duale 2 Ohm impedantie
  • Buitendiameter: 311 mm
  • Inbouwdiameter: 282 mm
  • Inbouwdiepte: 225 mm
  • Aangeraden behuizing gesloten: 30 liter
  • Aangeraden behuizing bassreflex: 40 liter met 100 mm Aeroport (350 mm lengte)
Technische gegevens
  • Frequentiebereik: 10 Hz – 500 Hz
  • Gevoeligheid: 91,2 dB
  • DC-weerstand (RE): 1 Ohm
  • Resonantiefrequentie (FS): 29,5 Hz
  • QMS: 5,19
  • QES: 0,44
  • QTS: 0,4
  • VAS: 29,4 liter
  • CMS: 80 um/N
  • SD: 523,1 cm²
  • MMS: 334,6 g
  • BL: 151,38
  • XMAX (één weg): 20 mm

Je voordelen bij Masori


B2 Audio Rage 12 V4 D2 Gegevensblad

Veelgestelde vragen over Rage 12 V4 D2


Hoe hoog is de belastbaarheid van de Rage 12 V4 D2 Subwoofer van B2 Audio?

De Rage 12 V4 D2 Subwoofer van B2 Audio heeft een belastbaarheid van 2000 Watt. Dit betekent dat hij continu een vermogen van 2000 Watt kan verwerken zonder schade te lijden. Daarnaast bereikt hij een dynamisch piekvermogen van 4000 Watt, wat betekent dat hij kortstondige pieken tot deze grens kan weerstaan zonder de geluidskwaliteit te beïnvloeden. Deze specificaties maken de Rage 12 V4 D2 niet alleen geschikt voor dagelijks muziekgebruik, maar ook voor veeleisendere toepassingen, zoals die in prestatie-intensieve voertuig-geluidssystemen voorkomen.

Wat zijn de aanbevolen behuizingen voor de Rage 12 V4 D2 Subwoofer?

Voor de B2 Audio Rage 12 V4 D2 Subwoofer worden een gesloten behuizing met een volume van 30 liter en een bassreflexbehuizing met 40 liter aanbevolen. In het bassreflexontwerp moet een 4 inch Aeroport met een lengte van 35 cm worden ingebouwd om een optimale resonantiefrequentie van 42 Hz te bereiken. Deze behuizingaanbevelingen zorgen ervoor dat de opgegeven Thiele-Small-parameters, zoals de resonantiefrequentie van 29,5 Hz, effectief worden gerealiseerd om een optimale geluidsweergave en drukontwikkeling te waarborgen.

Welke frequenties kan de Rage 12 V4 D2 weergeven?

De B2 Audio Rage 12 V4 D2 Subwoofer heeft een frequentiebereik van 10 Hz tot 500 Hz. Deze bandbreedte is indrukwekkend en stelt in staat om zowel diepe als middelmatige bassfrequenties helder en nauwkeurig weer te geven. Vooral bij de lagere frequenties begint deze subwoofer zijn volledige potentieel te ontplooien, ideaal voor muziekstijlen met intense baslijnen. Zo kun je bijvoorbeeld bij elektronische muziek of hiphop de diepten in volle intensiteit ervaren.

Wat zijn de afmetingen voor de installatie van de Rage 12 V4 D2?

De afmetingen voor de installatie van de B2 Audio Rage 12 V4 D2 Subwoofer zijn als volgt: De buitendiameter bedraagt 311 mm, de inbouwdiameter is 282 mm, en de inbouwdiepte ligt op 225 mm. Deze specifieke maten zijn cruciaal om de subwoofer nauwkeurig in een behuizing of een andere installatieomgeving te integreren. Zorg ervoor dat je voldoende ruimte hebt, zowel in de breedte als in de diepte, om een soepele installatie en optimale bedrijfsomstandigheden te waarborgen.

Welke Thiele-Small-parameters zijn belangrijk voor de Rage 12 V4 D2 Subwoofer?

Belangrijke Thiele-Small-parameters voor de Rage 12 V4 D2 omvatten: De resonantiefrequentie (FS) van 29,5 Hz, het equivalentvolume (VAS) van 29,4 liter, en de totale kwaliteitsfactor (QTS) van 0,4. Daarnaast is de mechanische kwaliteitsfactor (QMS) van 5,19 en de elektrische kwaliteitsfactor (QES) van 0,44 vermeldenswaard. Deze waarden zijn essentieel voor het berekenen van de behuizingstuning, omdat ze inzicht geven in het gedrag van de subwoofer in verschillende behuizingstypen. Uiteindelijk helpen ze bij het kiezen van het juiste ontwerp om de akoestische prestaties te optimaliseren.

Hoe gevoelig is de B2 Audio Rage 12 V4 D2?

De B2 Audio Rage 12 V4 D2 heeft een gevoeligheid van 91,2 dB. Deze waarde geeft aan hoe efficiënt de subwoofer geluid uit elektrische energie kan genereren. Een hogere dB-waarde betekent dat de luidspreker minder ingangsvermogen nodig heeft om een bepaald geluidsdrukniveau te bereiken. In de praktijk betekent dit dat de Rage 12 V4 D2 ook bij lagere versterkervermogen niveaus een heldere en krachtige klank kan produceren, wat voordelig is voor een verscheidenheid aan toepassingsgebieden, van kleine tot grote audiosystemen.

Met welke automerken is de Rage 12 V4 D2 compatibel?

De Rage 12 V4 D2 van B2 Audio is met een verscheidenheid aan automerken compatibel, omdat zijn afmetingen een flexibele installatie mogelijk maken. De inbouwdiameter van 282 mm en de inbouwdiepte van 225 mm liggen binnen de gangbare normen voor voertuiginstallaties, wat zijn compatibiliteit met talrijke modellen waarborgt. Specifieke merken worden niet genoemd, maar door de vele inbouwopties is aanpassing aan verschillende voertuigtypen mogelijk, mits de beschikbare inbouwruimte voldoende is.

Welke impedantie heeft de Rage 12 V4 D2?

De Rage 12 V4 D2 van B2 Audio heeft een dubbele nominale impedantie van 1 Ohm per spoel, wat hem uiterst flexibel maakt. De DC-weerstand (RE) bedraagt ook 1 Ohm. Deze impedantiewaarden zijn vooral geschikt voor krachtige versterkerconfiguraties, waarin lage impedanties vereist zijn om hoge vermogensafgiften te realiseren. Hierdoor is de Subwoofer bijzonder in staat om te presteren bij extreme vermogensvereisten. Deze configuratie is ideaal voor geluidsliefhebbers die maximale controle over hun audioweergave wensen.

Welke dynamische prestaties biedt de Rage 12 V4 D2?

De Rage 12 V4 D2 biedt een dynamisch piekvermogen van tot 4000 Watt, wat hem tot een ideale keuze maakt voor toepassingen met hoge geluidsniveaus. Deze enorme kracht stelt de Subwoofer in staat om sterke, dynamische baslijnen te produceren, zelfs in luide of veeleisende omgevingen, zonder vervorming te veroorzaken. Voor iemand die volume en heldere geluidsweergave wil combineren, biedt deze Subwoofer precies de juiste oplossing, of het nu gaat om automotive-installaties of andere scenario's waarin hoge geluidsniveaus prioriteit hebben.

Hoe groot is de spoeldiameter van de Rage 12 V4 D2?

De spoeldiameter van de B2 Audio Rage 12 V4 D2 bedraagt 3 inch, wat ongeveer 7,62 cm is. Een grotere spoeldiameter helpt bij het omgaan met hogere vermogensvereisten en het verminderen van vervormingen. Deze dimensie ondersteunt een verbeterde warmteafvoer en belastbaarheid, wat vooral voordelig is bij hoge geluidsniveaus. Bij geluidsuitdagingen toont dit zich in stabiele geluidsweergave en een hoge betrouwbaarheid, die ook bij veeleisende baslijnen nauwelijks vervorming toelaat.

Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon

B2 audio ApS
Jay Holm
Plantevej 35, 1 th.
2870 Dyssegaard
Denemarken

Contact: info@b2audio.com

Onlangs bekeken producten