Voertuig zoeken
Zero Pro Line GA-CR
Technische hoogtepunten
- Nomex-centreringsspinnen, aluminium-gietmanden, vezelmembranen.
- Weefselhoogtonkalotten, Compound-Membraan, nauwkeurig afgestemd.
- Temperatuurresistente lijmen, hoogwaardige componenten, draden.
- Meer technische details
Beschikbaarheid voor afhalingen kon niet worden geladen
Verzendkostencalculator
Verzendkostencalculator
Rob
Max
Onzeker of dit product bij jouw auto past?
Wij helpen je – snel, persoonlijk en vrijblijvend.
Vul het formulier in en wij sturen je een persoonlijk aanbod
Dit product is niet universeel compatibel. Stuur ons uw voertuiggegevens en wij controleren gratis de compatibiliteit voor uw model.
Zero Pro Line GA-CR van Gladen
De Zero Pro Line GA-CR is een Crossover van Gladen. Hij is ontworpen voor laag- en hoogfrequentie en beschikt over diverse instelmogelijkheden. In de constructie worden extreem temperatuurresistente lijmen gebruikt. De uitvoering omvat nauwkeurig afgestemde draden. Ook worden vezel- of compoundmembranen, Nomex-centreringsspinnen, aluminium drukgietmanden en weefselhoogtonkalotten genoemd.
- Crossover
- Ontworpen voor laag- en hoogfrequentie
- Diverse instelmogelijkheden
- Extreem temperatuurresistente lijmen
- Nauwkeurig afgestemde draden
- Vezel- of compoundmembranen
- Nomex-centreringsspinnen
- Aluminium drukgietmanden
- Weefselhoogtonkalotten
Veelgestelde vragen over Zero Pro Line GA-CR
Welke technische bijzonderheden biedt de Zero Pro Line GA-CR Crossover?
Welke technische bijzonderheden biedt de Zero Pro Line GA-CR Crossover?
Hoe ondersteunt de Zero Pro Line GA-CR de geluidsoptimalisatie in de auto?
Hoe ondersteunt de Zero Pro Line GA-CR de geluidsoptimalisatie in de auto?
Zijn er speciale instelmogelijkheden bij de Zero Pro Line GA-CR?
Zijn er speciale instelmogelijkheden bij de Zero Pro Line GA-CR?
Hoe dragen de materialen van de Zero Pro Line GA-CR bij aan de geluidskwaliteit?
Hoe dragen de materialen van de Zero Pro Line GA-CR bij aan de geluidskwaliteit?
Wat zijn de afmetingen van de Zero Pro Line GA-CR en hoe beïnvloedt dit de installatie?
Wat zijn de afmetingen van de Zero Pro Line GA-CR en hoe beïnvloedt dit de installatie?
Welke rol spelen de Nomex-centreringsspinnen in de Zero Pro Line GA-CR?
Welke rol spelen de Nomex-centreringsspinnen in de Zero Pro Line GA-CR?
Welke voordelen biedt het gebruik van aluminium in de Zero Pro Line GA-CR?
Welke voordelen biedt het gebruik van aluminium in de Zero Pro Line GA-CR?
Hoe beïnvloeden de weefselhoogtonkalotten de sound van de Zero Pro Line GA-CR?
Hoe beïnvloeden de weefselhoogtonkalotten de sound van de Zero Pro Line GA-CR?
Hoe wordt de temperatuurweerstand in de Zero Pro Line GA-CR gewaarborgd?
Hoe wordt de temperatuurweerstand in de Zero Pro Line GA-CR gewaarborgd?
Wat maakt de vezel- of compound-membranen in de Zero Pro Line GA-CR uniek?
Wat maakt de vezel- of compound-membranen in de Zero Pro Line GA-CR uniek?
Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon
Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon
Let customers speak for us
De Zero Pro Line GA-CR is een Crossover van Gladen. Hij is ontworpen voor laag- en hoogfrequentie en beschikt over diverse instelmogelijkheden. In de constructie worden extreem temperatuurresistente lijmen gebruikt. De uitvoering omvat nauwkeurig afgestemde draden. Ook worden vezel- of compoundmembranen, Nomex-centreringsspinnen, aluminium drukgietmanden en weefselhoogtonkalotten genoemd.
- Crossover
- Ontworpen voor laag- en hoogfrequentie
- Diverse instelmogelijkheden
- Extreem temperatuurresistente lijmen
- Nauwkeurig afgestemde draden
- Vezel- of compoundmembranen
- Nomex-centreringsspinnen
- Aluminium drukgietmanden
- Weefselhoogtonkalotten

