Voertuig zoeken
Mosconi PICO 6|8 DSP V2
Technische hoogtepunten
- Biedt 4 x 50 Watt + 2 x 80 Watt vermogen voor flexibele systemen.
- Hoog efficiënte PWM-eindversterkers met draagfrequentie boven de 2 MHz.
- Digitale ingangen SP-Dif en BT+ ondersteunen moderne audio-bronnen.
- Meer technische details
Beschikbaarheid voor afhalingen kon niet worden geladen
Verzendkostencalculator
Verzendkostencalculator
Rob
Max
Onzeker of dit product bij jouw auto past?
Wij helpen je – snel, persoonlijk en vrijblijvend.
Vul het formulier in en wij sturen je een persoonlijk aanbod
Dit product is niet universeel compatibel. Stuur ons uw voertuiggegevens en wij controleren gratis de compatibiliteit voor uw model.
Mosconi PICO 6|8 DSP V2 van Gladen
Mosconi PICO 6|8 DSP V2 is een 6-kanaals DSP versterker van Gladen met wandlerloze High-Speed PWM-eindversterkers en een draagfrequentie van meer dan 2 MHz. De modulatie gebeurt zonder DAC direct uit het 48 kHz TDM-signaal van de DSP, THD+N ~ 0,02 % bij 1 W. Geoptimaliseerd voor gebruik met de fabrieksradio met zes analoge ingangen tot 30 V, flexibel routeren en 3 x ingangs-EQ en vertraging. Uitgangsvermogen: 4 x 50 Watt (kanaal 1–4) en 2 x 80 Watt (kanaal 5–6). Twee digitale ingangen (SP-Dif optisch en Coax), een Bluetooth-poort met SP-Dif TTL en een BT+ extended digital Audio Port. Twee verwerkte Line-Out uitgangen. DSP-sectie met 912 MHz, 32-Bit Audio-poort, 64-Bit Core, Double Precision 56 Bit en 96 kHz samplefrequentie. Controle via Remote Connector, BT+ control Port, Remote In/Out en Auto-Remote bij Highlevel-aansluiting; MOLEX stekkontakten, compacte afmetingen van 150 x 160 x 46 mm, gewicht 1150 g en efficiëntie van meer dan 80 %.
- 6-kanaals DSP versterker
- Fabrikant: Gladen
- Wandlerloze High-Speed PWM-eindversterkers met draagfrequentie > 2 MHz
- Modulatie zonder DAC direct uit 48 kHz TDM-signaal
- Geoptimaliseerd voor gebruik met de fabrieksradio
- Flexibel routeren, 3 x ingangs-EQ en vertraging
- 2 x verwerkte Line-Out uitgangen
- 1 x Remote Connector (analoog, voor RTC.2 Poti-afstandsbediening)
- 1 x BT+ control Port voor MOS-BT3.0, RC-Can, MOS_USB2.0, BTS-LD4C, Gladiator Controller
- Met pilottoon bestuurbaar
- 1 x Remote Out, 1 x Remote In, Auto-Remote bij Highlevel-aansluiting
- MOLEX stekkontakten
- Zeer kleine bouwgrootte met lage warmteontwikkeling
- 8 x analoge ingangen, omschakelbaar High-Level/Low-Level, Class SB compatibel, 2–30 V
- 1 x SP-Dif optisch, 8–96 kHz samplefrequentie
- 1 x Coax digitaal, 8–96 kHz samplefrequentie
- 1 x Bluetooth-poort met SP-Dif – TTL, 8–96 kHz
- Bluetooth extended digital Audio Port (BT+), 8–384 kHz, 2–16 kanalen, synchrone digitale ingang, directe DSP-toegang zonder jitter
- DSP: 912 MHz, 32-Bit Audio-poort, 64-Bit Core
- Double Precision 56 Bit filterberekening
- Samplefrequentie: 96 kHz
- 3 x 9 band parametrische ingangs-EQ, dynamisch
- 6 x ingangs-vertraging 0–3 ms, stapgrootte 0,01 ms
- 10 x ingangs-niveausteller digitaal
- Flexibele mixer: zij gescheiden, optellen en aftrekken, 10 ingangen naar 4 x 2 uitgangsgroepen
- 6 x 30 band of 4 x 30 band + 2 x 15 band groepen-EQ
- 8 x 10 band uitgangsfilters
- Filtertypes: HighPass, LowPass, HighShelf, LowShelf, Notch, Allpass 1.–4. orde, Speaker-EQ
- 8 (10) x Speaker-vertraging 0–12 ms, stapgrootte 0,01 ms
- 8 x Speaker-fase schakelaars
- Flexibele fasecontrole met rekentool
- Geïntegreerde analysetools
- B.A.R.N.I.E. compatibel
- THD+N ~ 0,02 % bij 1 W
- Uitgangsvermogen bij 4 Ohm (kanalen 1–4): 4 x 50 Watt, 3-Ohm stabiel, niet brugbaar
- Uitgangsvermogen bij 4 Ohm (kanalen 5–6): 2 x 80 Watt, 2-Ohm stabiel, brugbaar
- Uitgangsvermogen bij 4 Ohm (kanalen 1–4, alternatieve configuratie): 4 x 45 Watt
- Uitgangsvermogen bij 4 Ohm (gebrugd kanaal 5+6): 1 x 210 Watt
- Line Out: 2 x 2 Vrms
- Ingangsspanning: 2 Vrms (Low Level) – 15 Vrms (High Level) standaard, tot 30 Vrms (High Level)
- Efficiëntie totaal: > 80 %
- Auto-On (alleen High Level): Off-BTL
- Afmetingen: 150 x 160 x 46 mm
- Gewicht: 1150 g
Gladen Mosconi PICO 6|8 DSP V2 Gegevensblad
Gegevensblad openenVeelgestelde vragen over Mosconi PICO 6|8 DSP V2
Hoe optimaliseert de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 de geluidskwaliteit?
Hoe optimaliseert de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 de geluidskwaliteit?
Waarvoor is de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 ontworpen?
Waarvoor is de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 ontworpen?
Welke technische kenmerken heeft de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 met betrekking tot ingangen?
Welke technische kenmerken heeft de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 met betrekking tot ingangen?
Hoe wordt de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 verbonden met audio-bronnen?
Hoe wordt de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 verbonden met audio-bronnen?
Welke prestaties biedt de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 voor verschillende luidsprekerconfiguraties?
Welke prestaties biedt de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 voor verschillende luidsprekerconfiguraties?
Hoe compact is de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 en waar kan hij worden ingebouwd?
Hoe compact is de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 en waar kan hij worden ingebouwd?
Is de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 compatibel met gangbare automerken?
Is de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 compatibel met gangbare automerken?
Hoe worden de DSP-functies in de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 aangestuurd?
Hoe worden de DSP-functies in de Mosconi PICO 6|8 DSP V2 aangestuurd?
Welke speciale audiofilters biedt de Mosconi PICO 6|8 DSP V2?
Welke speciale audiofilters biedt de Mosconi PICO 6|8 DSP V2?
Welke softwareondersteuning heeft de Mosconi PICO 6|8 DSP V2?
Welke softwareondersteuning heeft de Mosconi PICO 6|8 DSP V2?
Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon
Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon
Let customers speak for us
Mosconi PICO 6|8 DSP V2 is een 6-kanaals DSP versterker van Gladen met wandlerloze High-Speed PWM-eindversterkers en een draagfrequentie van meer dan 2 MHz. De modulatie gebeurt zonder DAC direct uit het 48 kHz TDM-signaal van de DSP, THD+N ~ 0,02 % bij 1 W. Geoptimaliseerd voor gebruik met de fabrieksradio met zes analoge ingangen tot 30 V, flexibel routeren en 3 x ingangs-EQ en vertraging. Uitgangsvermogen: 4 x 50 Watt (kanaal 1–4) en 2 x 80 Watt (kanaal 5–6). Twee digitale ingangen (SP-Dif optisch en Coax), een Bluetooth-poort met SP-Dif TTL en een BT+ extended digital Audio Port. Twee verwerkte Line-Out uitgangen. DSP-sectie met 912 MHz, 32-Bit Audio-poort, 64-Bit Core, Double Precision 56 Bit en 96 kHz samplefrequentie. Controle via Remote Connector, BT+ control Port, Remote In/Out en Auto-Remote bij Highlevel-aansluiting; MOLEX stekkontakten, compacte afmetingen van 150 x 160 x 46 mm, gewicht 1150 g en efficiëntie van meer dan 80 %.
- 6-kanaals DSP versterker
- Fabrikant: Gladen
- Wandlerloze High-Speed PWM-eindversterkers met draagfrequentie > 2 MHz
- Modulatie zonder DAC direct uit 48 kHz TDM-signaal
- Geoptimaliseerd voor gebruik met de fabrieksradio
- Flexibel routeren, 3 x ingangs-EQ en vertraging
- 2 x verwerkte Line-Out uitgangen
- 1 x Remote Connector (analoog, voor RTC.2 Poti-afstandsbediening)
- 1 x BT+ control Port voor MOS-BT3.0, RC-Can, MOS_USB2.0, BTS-LD4C, Gladiator Controller
- Met pilottoon bestuurbaar
- 1 x Remote Out, 1 x Remote In, Auto-Remote bij Highlevel-aansluiting
- MOLEX stekkontakten
- Zeer kleine bouwgrootte met lage warmteontwikkeling
- 8 x analoge ingangen, omschakelbaar High-Level/Low-Level, Class SB compatibel, 2–30 V
- 1 x SP-Dif optisch, 8–96 kHz samplefrequentie
- 1 x Coax digitaal, 8–96 kHz samplefrequentie
- 1 x Bluetooth-poort met SP-Dif – TTL, 8–96 kHz
- Bluetooth extended digital Audio Port (BT+), 8–384 kHz, 2–16 kanalen, synchrone digitale ingang, directe DSP-toegang zonder jitter
- DSP: 912 MHz, 32-Bit Audio-poort, 64-Bit Core
- Double Precision 56 Bit filterberekening
- Samplefrequentie: 96 kHz
- 3 x 9 band parametrische ingangs-EQ, dynamisch
- 6 x ingangs-vertraging 0–3 ms, stapgrootte 0,01 ms
- 10 x ingangs-niveausteller digitaal
- Flexibele mixer: zij gescheiden, optellen en aftrekken, 10 ingangen naar 4 x 2 uitgangsgroepen
- 6 x 30 band of 4 x 30 band + 2 x 15 band groepen-EQ
- 8 x 10 band uitgangsfilters
- Filtertypes: HighPass, LowPass, HighShelf, LowShelf, Notch, Allpass 1.–4. orde, Speaker-EQ
- 8 (10) x Speaker-vertraging 0–12 ms, stapgrootte 0,01 ms
- 8 x Speaker-fase schakelaars
- Flexibele fasecontrole met rekentool
- Geïntegreerde analysetools
- B.A.R.N.I.E. compatibel
- THD+N ~ 0,02 % bij 1 W
- Uitgangsvermogen bij 4 Ohm (kanalen 1–4): 4 x 50 Watt, 3-Ohm stabiel, niet brugbaar
- Uitgangsvermogen bij 4 Ohm (kanalen 5–6): 2 x 80 Watt, 2-Ohm stabiel, brugbaar
- Uitgangsvermogen bij 4 Ohm (kanalen 1–4, alternatieve configuratie): 4 x 45 Watt
- Uitgangsvermogen bij 4 Ohm (gebrugd kanaal 5+6): 1 x 210 Watt
- Line Out: 2 x 2 Vrms
- Ingangsspanning: 2 Vrms (Low Level) – 15 Vrms (High Level) standaard, tot 30 Vrms (High Level)
- Efficiëntie totaal: > 80 %
- Auto-On (alleen High Level): Off-BTL
- Afmetingen: 150 x 160 x 46 mm
- Gewicht: 1150 g

