Voertuig zoeken

B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon 8" (20cm) Subwoofer
SKU:  RAMPAGE8V2CARBON-D1
EAN:  2241118113819

Rampage 8 V2 Carbon

SKU:  RAMPAGE8V2CARBON-D1
EAN:  2241118113819

Technische hoogtepunten

  • Vermogen 1000 Watt RMS, Impedantie Dual 1 Ω of Dual 2 Ω.
  • Frequentiebereik 10 Hz ~ 500 Hz, rendement 86.2 dB/83.6 dB.
  • Resonantiefrequentie 36 Hz/34.5 Hz, QMS 5.83/6.66, VAS 6.1 L/6.4 L.
  • Meer technische details
00 d
00 u
00 m
00 s
Normale prijs €359,00
Normale prijs -5% €379,00 Verkoopprijs €359,00
5% korting bij vooruitbetaling
Inkl. MwSt. ,evt. excl. verzending
Impedantie: D1 (2x1 Ohm)
Levering
1 jun. - 6 jun.
x stuk
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • Union Pay
  • Visa
Klarna Betaal gemakkelijk in 12 rentevrije termijnen van €29,91 met Klarna.

Jouw voordelen bij Masori


Goedkoper elders gezien?

Verzendkostencalculator

Expert Image

Rob

Expert Image

Max

Onzeker of dit product bij jouw auto past?

Wij helpen je – snel, persoonlijk en vrijblijvend.

Antwoord binnen 24 uur op werkdagen
Normale prijs €359,00
Normale prijs €379,00 Verkoopprijs €359,00

Rampage 8 V2 Carbon van B2 Audio

De B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon is een 8 inch Subwoofer van de tweede generatie met een rode centrering, nieuw mandontwerp, krachtigere aandrijving en een carbon membraan in een glanzende afwerking. Het RMS-vermogen bedraagt 1000 Watt, het maximaal vermogen 2000 Watt. Het frequentiebereik ligt tussen 10 en 500 Hz. Beschikbaar als Dual 1 Ohm of Dual 2 Ohm. De diameter van de spreekspoel bedraagt 50,8 mm, de lineaire uitslag Xmax per richting 20 mm. Afmetingen: buitendiameter 220 mm, inbouwdiameter 183 mm, diepte 150 mm.

Kenmerken
  • 8 inch Subwoofer
  • Carbon membraan in een glanzende afwerking
  • Rode centrering
  • Nieuw mandontwerp
  • Krachtigere aandrijving
  • RMS-vermogen 1000 Watt
  • Maximaal vermogen 2000 Watt
  • Impedantie Dual 1 Ohm of Dual 2 Ohm
  • Diameter van de spreekspoel 50,8 mm
  • Buitendiameter 220 mm
  • Inbouwdiameter 183 mm
  • Diepte 150 mm
Technische gegevens
  • Frequentiebereik 10 Hz tot 500 Hz
  • Efficiëntie 86.2 dB (Dual 1 Ohm), 83.6 dB (Dual 2 Ohm)
  • DC-weerstand RE 1 Ohm (Dual 1 Ohm), 1.9 Ohm (Dual 2 Ohm)
  • Resonantiefrequentie FS 36 Hz (Dual 1 Ohm), 34.5 Hz (Dual 2 Ohm)
  • QMS 5,83 (Dual 1 Ohm), 6,66 (Dual 2 Ohm)
  • QES 0.48 (Dual 1 Ohm), 0.42 (Dual 2 Ohm)
  • QTS 0.443 (Dual 1 Ohm), 0.395 (Dual 2 Ohm)
  • VAS 6.1 L (Dual 1 Ohm), 6.4 L (Dual 2 Ohm)
  • CMS 110 µm/N (Dual 1 Ohm), 120 µm/N (Dual 2 Ohm)
  • MMS 160 g (Dual 1 Ohm), 169.1 g (Dual 2 Ohm)
  • BL 75 (Dual 1 Ohm), 92.6 (Dual 2 Ohm)
  • Xmax per richting 20 mm
  • Volumeverplaatsing 3.3 L
  • Afmetingen buitendiameter 220 mm, inbouwdiameter 183 mm, diepte 150 mm
  • Behuizingsaanbeveling gesloten 7,6 liter, QTC 0,48
  • Behuizingsaanbeveling bassreflex 20 liter, Aeroport 50 mm diameter, 160 mm lengte, FB 39 Hz

Je voordelen bij Masori


B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon Gegevensblad

Veelgestelde vragen over Rampage 8 V2 Carbon


Wat zijn de specificaties van de B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon Subwoofer?

De B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon Subwoofer biedt een RMS-vermogen van 1000 Watt, wat een aanzienlijke verbetering is ten opzichte van de eerdere modellen van 750 Watt. Het maximale vermogen is 2000 Watt. Het rendement bedraagt 86,2 dB voor het model met Dual 1 Ω en 83,6 dB voor het model met Dual 2 Ω impedantie. Het frequentiebereik strekt zich uit van 10 Hz tot 500 Hz, wat een indrukwekkende bandbreedte voor nauwkeurige bassen biedt. Deze specificaties maken de Rampage 8 V2 Carbon tot een bijzonder krachtige en effectieve Subwoofer, ideaal voor veeleisende muziekliefhebbers.

Welke technische kenmerken biedt de B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon?

De Rampage 8 V2 Carbon van B2 Audio overtuigt door zijn robuuste constructie en innovatieve technische eigenschappen. De Subwoofer heeft een 2" spreekspoel en een carbon membraan in een glanzende afwerking, die zorgt voor verhoogde stijfheid. De nieuwe mand en de verbeterde rode centrering dragen bij aan de optimalisatie van het geluid. De resonantiefrequentie ligt op 36 Hz respectievelijk 34,5 Hz, afhankelijk van het impedantiemodel. Met een QMS van 5,83 respectievelijk 6,66 en een QTS van 0,443 respectievelijk 0,395 wordt een gebalanceerd geluid bereikt. Deze kenmerken garanderen een uitstekende geluidsweergave en duurzaamheid.

Hoe installeer ik de B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon in de auto?

Bij de installatie van de B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon Subwoofer moeten de specifieke afmetingen in acht worden genomen. De buitendiameter bedraagt 220 mm en de inbouwdiameter 183 mm, met een diepte van 150 mm. Deze maten zijn cruciaal bij het plannen van de plaatsing in het voertuig. Voor de installatie wordt aanbevolen om de luidsprekerbehuizing ofwel in een gesloten volume van 7,6 liter of in een bassreflexontwerp van 20 liter, 5 cm Aeroport en 6,5 inch lengte bij 39 Hz te maken. Dit garandeert optimale prestaties en geluidshelderheid.

Welke verschillen zijn er tussen de impedantiemodellen van de Rampage 8 V2 Carbon?

De Rampage 8 V2 Carbon Subwoofer van B2 Audio is verkrijgbaar in twee impedantievarianten: Dual 1 Ω en Dual 2 Ω. Het model met Dual 1 Ω heeft een DC weerstand (RE) van 1 Ohm en een resonantiefrequentie (FS) van 36 Hz. Het Dual 2 Ω model heeft een DC weerstand van 1.9 Ohm en een resonantiefrequentie van 34.5 Hz. Het rendement bedraagt 86.2 dB voor Dual 1 Ω en 83.6 dB voor Dual 2 Ω. Beide modellen delen dezelfde RMS-vermogen van 1000 Watt en het maximale vermogen van 2000 Watt, maar zijn ontworpen voor verschillende versterker- en systeemconfiguraties.

Hoe beïnvloedt de resonantiefrequentie van de B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon het geluidsprofiel?

De resonantiefrequentie is een kritische factor in het geluidsprofiel van een Subwoofer. Bij de B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon ligt de resonantiefrequentie voor het Dual 1 Ω model op 36 Hz en voor het Dual 2 Ω model op 34.5 Hz. Deze lage frequenties stellen de subwoofer in staat om diepe bassen nauwkeurig weer te geven. Een lagere resonantiefrequentie leidt tot een vollere basgeluid, wat vooral voordelig is bij muziekstijlen met sterke baslijnen. Deze frequentieafstemming maakt een uitstekende basweergave mogelijk zonder ongewenste trillingen of vervormingen in het geluidsbeeld.

Welke behuizingsaanbevelingen zijn er voor de B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon?

Voor de B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon Subwoofer zijn er duidelijke behuizingsaanbevelingen om de best mogelijke geluidskwaliteit te waarborgen. De gesloten behuizing moet een volume van 7,6 liter hebben bij een QTC van 0,48, wat een nauwkeurige basweergave mogelijk maakt. Alternatief biedt een bassreflex-behuizing met 20 liter volume, een 5 cm Aeroport en een lengte van 6.5 inch bij een afstemfrequentie van 39 Hz een versterkte basweergave. Deze aanbevelingen helpen om de subwoofer optimaal in de auto te integreren en het volledige potentieel van het geluid te benutten.

Welke materialen worden gebruikt in de Rampage 8 V2 Carbon?

De B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon kenmerkt zich door hoogwaardige materialen die de prestaties en duurzaamheid van de subwoofer verhogen. Een opmerkelijke component is de carbon-membraan in glanzende look, die niet alleen visueel aantrekkelijk is, maar ook functioneel, doordat het de stijfheid verhoogt en vervormingen minimaliseert. Dit ontwerp wordt aangevuld door de rode centrering, die zorgt voor stabiliteit en een nauwkeurige positionering van de membraan. Het herziene korfontwerp optimaliseert de luchtcirculatie en verstevigt de gehele structuur. Deze materiaalkeuze benadrukt de geavanceerde productietechnologie die in dit model wordt toegepast.

Hoe verschillen QMS, QES en QTS bij de Rampage 8 V2 Carbon?

De parameters QMS, QES en QTS zijn cruciaal voor het dynamische gedrag en de klankkarakteristiek van een Subwoofer. De B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon heeft een QMS van 5,83 (Dual 1 Ω) respectievelijk 6,66 (Dual 2 Ω), wat wijst op mechanische Demping. QES beschrijft elektrische Demping, die bij deze Subwoofer is gemeten op 0,48 respectievelijk 0,42. De gecombineerde QTS-waarde ligt op 0,443 respectievelijk 0,395, wat wijst op een harmonische balans tussen elektrische en mechanische controle en zich bijzonder gunstig uitwerkt op de bassweergave. Deze kengetallen beïnvloeden de efficiëntie en klankhelderheid aanzienlijk.

Welke frequentiebereikdekking biedt de Rampage 8 V2 Carbon Subwoofer?

Het frequentiebereik van de B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon strekt zich uit van 10 Hz tot 500 Hz. Dit brede bereik zorgt ervoor dat zowel de diepste bassen als hogere frequenties nauwkeurig en helder worden weergegeven. De ondergrens van 10 Hz stelt de Subwoofer in staat om extreem diepe basgeluiden weer te geven, die door veel andere modellen mogelijk niet worden gedekt. Deze frequentiedekking is ideaal voor muziekgenres die afhankelijk zijn van rijke lage tonen en voegt een extra dimensie van diepte en detail toe aan elke audioweergave.

Hoe beïnvloedt de volumeverdringing de installatie van de Rampage 8 V2 Carbon?

De volumeverdringing geeft aan hoeveel ruimte een Subwoofer in de behuizing nodig heeft, en deze bedraagt bij de B2 Audio Rampage 8 V2 Carbon 3,3 liter. Dit beïnvloedt de vormgeving en dimensionering van de Subwooferbehuizing aanzienlijk, vooral in de voertuigsector. Een correct gedimensioneerde behuizing die rekening houdt met deze volumeverdringing zorgt ervoor dat de Subwoofer zijn volledige klankpotentieel kan ontplooien. Het in overweging nemen van de verdringing is essentieel om ongewenste resonanties of klankvervorming te vermijden en de bassweergave nauwkeurig te houden, wat een centrale rol speelt bij de projectie van geluidskwaliteit.

Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon

B2 audio ApS
Jay Holm
Plantevej 35, 1 th.
2870 Dyssegaard
Denemarken

Contact: info@b2audio.com

Onlangs bekeken producten