Voertuig zoeken

Cerwin Vega Vmaxx 10 10" (25cm) Subwoofer
SKU:  VMAXX-10-2

Vmaxx 10

SKU:  VMAXX-10-2

Technische hoogtepunten

  • 10" Subwoofer, RMS 750 W, MAX 1500 W, Impedantie 2x2 Ohm.
  • Gusschassis, Black-Chrome-Terminals, Kippel-DA-geoptimaliseerde motor.
  • Ophangingssymmetrie, grote, volle klank, aanval.
  • Meer technische details
Normale prijs €229,00
Normale prijs €229,00 Verkoopprijs €229,00
5% korting bij vooruitbetaling
Inkl. MwSt. ,evt. excl. verzending
Impedantie: D2 (2x2 Ohm)
Levering
21 mei - 26 mei
x Stuk
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • Union Pay
  • Visa
Klarna Betaal gemakkelijk in 12 rentevrije termijnen van €19,08 met Klarna.

Jouw voordelen bij Masori


Goedkoper elders gezien?

Verzendkostencalculator

Expert Image

Rob

Expert Image

Max

Onzeker of dit product bij jouw auto past?

Wij helpen je – snel, persoonlijk en vrijblijvend.

Antwoord binnen 24 uur op werkdagen
Normale prijs €229,00
Normale prijs €229,00 Verkoopprijs €229,00

Vmaxx 10 van Cerwin Vega

Vmaxx 10 product is een 10 inch (25 cm) Subwoofer van Cerwin Vega uit de VMAXX-serie. Nominale belasting is 750 W RMS en 1500 W MAX. Verkrijgbaar als D2 met 2x2 Ohm en als D4 met 2x4 Ohm. Constructiekenmerken zijn zwaar gegoten chassis, gepolijste Black-Chrome-terminals, Kippel-DA-geoptimaliseerde motor en symmetrische ophang. Thiele/Small-waarden omvatten onder andere FS 32,6 Hz (D2) respectievelijk 36,9 (D4), Xmax 15 mm, RE 1 Ohm / 4 Ohm (D2) respectievelijk 2 Ohm / 8 Ohm (D4), QES 0,61 (D2) respectievelijk 0,6 (D4) en QMS 6,73 (D2) respectievelijk 5,23 (D4). Verdere relevante gegevens zijn buitendiameter 281 mm, inbouwdiepte 137, bevestigingsgaten 240,5 mm (D2), vaat 24,6 L (D2) respectievelijk 21,5 L (D4), evenals SD 0,036 m² (D2) respectievelijk 0,0036 m² (D4). Los verkrijgbaar.

Kenmerken
  • 10 inch (25 cm) Subwoofer
  • VMAXX-serie
  • Zwaar gegoten chassis
  • Gepolijste Black-Chrome-terminals
  • Kippel-DA-geoptimaliseerde motor
  • Symmetrische ophang
  • Impedantie D2 2x2 Ohm
  • Impedantie D4 2x4 Ohm
  • RMS belasting 750 W
  • Maximale belasting 1500 W
  • Buitendiameter 281 mm
  • Inbouwdiepte 137
  • Bevestigingsgaten 240,5 mm
  • Los verkrijgbaar
Technische gegevens
  • D2: FS 32,6 Hz
  • D2: RE 1 Ohm / 4 Ohm
  • D2: QES 0,61
  • D2: QMS 6,73
  • D2: QTS 0,56
  • D2: Xmax 15 mm
  • D2: Vaat 24,6 L
  • D2: Magnetgrootte 2835 g
  • D2: CMS 0,13 mm
  • D2: MMS 178,5 g
  • D2: SD 0,036 m²
  • D4: FS 36,9
  • D4: RE 2 Ohm / 8 Ohm
  • D4: QES 0,6
  • D4: QMS 5,23
  • D4: QTS 0,54
  • D4: Xmax 15 mm
  • D4: Vaat 21,5 L
  • D4: Magnetgrootte 2835 g
  • D4: CMS 0,12 mm/N
  • D4: MMS 159,5 g
  • D4: SD 0,0036 m²

Je voordelen bij Masori


Veelgestelde vragen over Vmaxx 10


Wat is het maximale vermogen van de Vmaxx 10 Subwoofer?

De Vmaxx 10 Subwoofer van Cerwin Vega biedt een maximale belastbaarheid van indrukwekkende 1500 Watt. Deze hoge prestaties maken het mogelijk om diepe en krachtige bassen te produceren, die perfect zijn voor muziekliefhebbers die graag luid en intens luisteren. De RMS-belastbaarheid ligt op respectabele 750 Watt, wat duidt op een ontwerp voor continu gebruik zonder prestatieverlies. Dankzij de geavanceerde motorstructuur en de geoptimaliseerde ophangingen biedt hij ook bij maximale prestaties een heldere en precieze geluidsweergave. De Kippel-DA-geoptimaliseerde motor helpt om vervormingen te minimaliseren en de geluidskwaliteit te maximaliseren.

Wat is het impedantieprofiel van de Vmaxx 10?

De Vmaxx 10 Subwoofer is verkrijgbaar in twee impedantieversies: D2 met 2x2 Ohm en D4 met 2x4 Ohm. Dit maakt een flexibele aanpassing aan verschillende versterkers en installatievereisten mogelijk. Bij de D2-variant bedraagt de gelijkstroomweerstandsimpedantie RE 1 Ohm of 4 Ohm, terwijl deze bij de D4-variant RE 2 Ohm of 8 Ohm bedraagt. Deze veelzijdige opties maken het gemakkelijker om de subwoofer in verschillende audiosystemen te integreren en zo een optimale prestatie en efficiëntie te behalen. Door de juiste impedantie te kiezen, kunnen muziekliefhebbers de prestaties van de subwoofer afstemmen op hun specifieke behoeften.

Hoe beïnvloeden Kippel-DA-optimalisatie en ophangingssymmetrie de prestaties?

De Kippel-DA-optimalisatie en de symmetrische ophangingen van de Vmaxx 10 Subwoofer dragen aanzienlijk bij aan het minimaliseren van vervormingen en verbeteren de geluidsgetrouwe weergave. Deze speciale kenmerken zorgen voor een gelijkmatige beweging van de luidspreker bij hoge volumes, waardoor een heldere en onvervormde klank gegarandeerd is. De technieken zorgen ervoor dat de subwoofer ook bij hoge belastingen zijn structurele integriteit behoudt en er geen ongewenste resonanties ontstaan. Vooral als je graag luid muziek luistert, profiteer je van de precieze basweergave zonder achtergrondgeluiden, die dankzij de technische optimalisaties worden bereikt.

Hoe groot is de Vmaxx 10 Subwoofer en hoe diep moet hij worden ingebouwd?

De Vmaxx 10 Subwoofer heeft een buitendiameter van 281 mm en vereist een inbouwdiepte van 137 mm. Deze afmetingen moeten in overweging worden genomen bij het plannen van de installatie in een voertuig of in een luidsprekerbehuizing. De montage wordt vergemakkelijkt door een bevestigingsgatcirkel van 240,5 mm, die zorgt voor een stabiele en trillingsvrije plaatsing. Als je de Subwoofer in een auto wilt installeren, zorg er dan voor dat er voldoende ruimte is op de gewenste inbouwlocatie voor de genoemde afmetingen, om een goede werking en effectieve basweergave te garanderen.

Wat zijn de frequentiekenmerken van de Vmaxx 10?

De Vmaxx 10 Subwoofer biedt uitstekende frequentiekenmerken, die zijn afgestemd op zijn specifieke aanstureigenschappen. De resonantiefrequentie (FS) ligt op 32,6 Hz voor de D2-uitvoering en op 36,9 Hz voor de D4-variant. Deze lage frequentiewaarden tonen aan dat de Subwoofer in staat is om zeer lage tonen nauwkeurig weer te geven. De Thiele/Small-parameters zoals QES, QMS en QTS (technische waarden van de luidsprekersignaturen) zijn optimaal op elkaar afgestemd om een uitstekende samenwerking tussen de mechanische demping en de elektrische aansturing te bieden. Dit resulteert in een diepe en strakke bas die snel reageert op muziekimpulsen.

Welke magnetische parameters zijn in de Vmaxx 10 ingebouwd?

De Vmaxx 10 Subwoofer is uitgerust met een robuuste magneet van 100 ounces, wat ongeveer 2,8 kg is. Deze grote magneetgrootte draagt aanzienlijk bij aan de sterke motorprestaties en het vermogen om diepe bassen efficiënt te produceren. Het BL-product, dat de krachtenfactor vertegenwoordigt, ligt op 14 voor de D2-versie en op 20 voor de D4-versie, wat wijst op een hoge motorische efficiëntie. Deze parameters zijn cruciaal om de luidspreker in staat te stellen om bij hoge volumes functioneel te blijven zonder in te boeten op de basprestaties.

Welke rol speelt het behuizingsvolume bij de Vmaxx 10?

Het behuizingsvolume is cruciaal voor de optimale prestaties van de Vmaxx 10 Subwoofer. Voor de D2-variant wordt een volume van 24,6 liter aanbevolen, terwijl voor de D4-variant 21,5 liter geschikter is. Deze specificaties helpen ervoor te zorgen dat de Subwoofer de lucht in de behuizing goed kan benutten om een efficiënte basweergave te bereiken. Een ongeschikte behuizing kan de geluidskwaliteit negatief beïnvloeden, daarom moet het volume voldoen aan de technische vereisten. Een zorgvuldige keuze van de juiste behuizing stelt je in staat om de volledige akoestische mogelijkheden van de Subwoofer te benutten en een diepe, krachtige bas te bereiken.

Hoe verschillen de D2 en D4 versies van de Vmaxx 10 wat betreft geluid en prestaties?

De belangrijkste verschillen tussen de D2 en D4 versie van de Vmaxx 10 Subwoofer liggen in de impedantie en de daaruit voortvloeiende geluidskenmerken. De D2-versie biedt een impedantie van 2x2 Ohm, wat deze geschikter maakt voor versterkersystemen met een lage uitgangsimpedantie om maximale prestaties te behalen. De D4-variant daarentegen heeft een impedantie van 2x4 Ohm, wat meer flexibiliteit biedt bij de combinatie met verschillende versterkertypen. Beide versies hebben dezelfde RMS- en maximale belasting van 750 W respectievelijk 1500 W, maar er kunnen verschillen in geluidsbeleving optreden, afhankelijk van de specifieke afstemming en de gebruiksomstandigheden.

Wat is de betekenis van de Xmax-waarde bij de Vmaxx 10 Subwoofer?

De Xmax-waarde van de Vmaxx 10 Subwoofer bedraagt 15 mm en beschrijft de maximale lineaire slag die de spreekspoel bij optimale prestaties kan verwerken. Een hoge Xmax-waarde betekent dat de Subwoofer in staat is om grotere luchtmassa's te verplaatsen, wat kan leiden tot dieper en krachtiger basgeluid. Dit is vooral belangrijk bij muziekstijlen die sterke baslijnen of lage frequenties bevatten. Een Subwoofer met een grote Xmax-waarde biedt dus voordelen bij de weergave van lage tonen, omdat hij vervormingen minimaliseert en een schone basweergave biedt.

Hoe kan de Vmaxx 10 in een auto worden geïnstalleerd?

Om de Vmaxx 10 Subwoofer in een auto te installeren, moeten de afmetingen van de inbouw in overweging worden genomen. De diameter van 281 mm en de inbouwdiepte van 137 mm zijn bepalend voor de plaatsing. Bij het kiezen van de inbouwlocatie in het voertuig moet ervoor worden gezorgd dat er voldoende ruimte is om de Subwoofer veilig en stabiel te monteren. Het kan ook nodig zijn om de behuizing speciaal aan te passen om de optimale positionering te waarborgen. Een zorgvuldige installatie helpt om de bassen effectief in het voertuig te verspreiden en een vol geluid te creëren.

Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon

Elofssons Försäljnings AB
Björn Elofsson
Gruvgatan 31A
421 30 Västra Frölunda / Göteborg
Zweden

Contact: support@dbakuten.se

Onlangs bekeken producten