Voertuig zoeken
Machete MPT-17 N
Technische hoogtepunten
- Vermogen 25 W RMS, 50 W MAX, impedantie 4 Ohm, SPL 95 dB.
- Frequentiebereik van 2000 tot 20000 Hz, Neodymium-magneet.
- Schwingspule 1.00", inbouwdiepte 20,8 mm, uitsnede grootte 46,5 mm.
- Meer technische details
Beschikbaarheid voor afhalingen kon niet worden geladen
Verzendkostencalculator
Verzendkostencalculator
Rob
Max
Onzeker of dit product bij jouw auto past?
Wij helpen je – snel, persoonlijk en vrijblijvend.
Vul het formulier in en wij sturen je een persoonlijk aanbod
Dit product is niet universeel compatibel. Stuur ons uw voertuiggegevens en wij controleren gratis de compatibiliteit voor uw model.
Machete MPT-17 N van Deaf Bonce
De Machete MPT-17 N van Deaf Bonce zijn Dome hogetoner en momenteel de enige Dome hogetoner in het portfolio van Deaf Bonce. Ze hebben de kleinste afmetingen en een inbouwdiepte van 20,8 mm. De efficiëntie ligt op 95 dB, de impedantie op 4 Ohm. Het RMS-vermogen bedraagt 25 W, het maximaal vermogen 50 W. Het frequentiebereik loopt van 2000 tot 20000 Hz; inzetbaar vanaf 2 kHz. De spreekspoel meet 25,4 mm, als magneet wordt neodymium gebruikt. De uitsnede grootte bedraagt 46,5 mm, het brutogewicht 0,30 kg.
- Dome hogetoner
- Neodymium-magneet
- Efficiëntie 95 dB
- Impedantie 4 Ohm
- RMS-vermogen 25 W
- Maximaal vermogen 50 W
- Inzetgebied vanaf 2000 Hz
- Frequentiebereik 2000–20000 Hz
- Spreekspoel 25,4 mm
- Inbouwdiepte 20,8 mm
- Uitsnede grootte 46,5 mm
- Brutogewicht 0,30 kg
Veelgestelde vragen over Machete MPT-17 N
Wat zijn de technische hoofdfuncties van de Deaf Bonce Machete MPT-17 N Dome hogetoner?
Wat zijn de technische hoofdfuncties van de Deaf Bonce Machete MPT-17 N Dome hogetoner?
Wat is het frequentiebereik van de Machete MPT-17 N hogetoner?
Wat is het frequentiebereik van de Machete MPT-17 N hogetoner?
Is de Machete MPT-17 N hogetoner geschikt voor installatie in mijn auto?
Is de Machete MPT-17 N hogetoner geschikt voor installatie in mijn auto?
Welke prestatiegegevens biedt de Machete MPT-17 N Dome hogetoner?
Welke prestatiegegevens biedt de Machete MPT-17 N Dome hogetoner?
Wat zijn de afmetingen van de Deaf Bonce Machete MPT-17 N?
Wat zijn de afmetingen van de Deaf Bonce Machete MPT-17 N?
Welke impedantie heeft de Machete MPT-17 N dome hogetoner?
Welke impedantie heeft de Machete MPT-17 N dome hogetoner?
Welke materialen worden gebruikt in de Deaf Bonce Machete MPT-17 N?
Welke materialen worden gebruikt in de Deaf Bonce Machete MPT-17 N?
Hoe hoog is het rendement van de Machete MPT-17 N Dome hogetoner en wat betekent dat?
Hoe hoog is het rendement van de Machete MPT-17 N Dome hogetoner en wat betekent dat?
Wat is het voordeel van de neodymium spreekspoel bij de Machete MPT-17 N?
Wat is het voordeel van de neodymium spreekspoel bij de Machete MPT-17 N?
Wat zijn de maximale prestatiewaarden van de Machete MPT-17 N?
Wat zijn de maximale prestatiewaarden van de Machete MPT-17 N?
Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon
Fabrikantinformatie / verantwoordelijk persoon
Let customers speak for us
De Machete MPT-17 N van Deaf Bonce zijn Dome hogetoner en momenteel de enige Dome hogetoner in het portfolio van Deaf Bonce. Ze hebben de kleinste afmetingen en een inbouwdiepte van 20,8 mm. De efficiëntie ligt op 95 dB, de impedantie op 4 Ohm. Het RMS-vermogen bedraagt 25 W, het maximaal vermogen 50 W. Het frequentiebereik loopt van 2000 tot 20000 Hz; inzetbaar vanaf 2 kHz. De spreekspoel meet 25,4 mm, als magneet wordt neodymium gebruikt. De uitsnede grootte bedraagt 46,5 mm, het brutogewicht 0,30 kg.
- Dome hogetoner
- Neodymium-magneet
- Efficiëntie 95 dB
- Impedantie 4 Ohm
- RMS-vermogen 25 W
- Maximaal vermogen 50 W
- Inzetgebied vanaf 2000 Hz
- Frequentiebereik 2000–20000 Hz
- Spreekspoel 25,4 mm
- Inbouwdiepte 20,8 mm
- Uitsnede grootte 46,5 mm
- Brutogewicht 0,30 kg

